O mnie:
O mnie:
Cześć, nazywam się Mateusz Wanecki, fotografią zajmuję się od 2020 roku. Najbardziej lubię uwieczniać ważne chwile innych osób, na zdjęciach staram sie uchwycić prawdziwe, niepozowane emocje. W wolnych chwilach również fotografuję krajobrazy. Poza fotografią jestem pasjonatem motoryzacji oraz jazdy na rowerze.